Kategoriler

Kullanıcı Menüsü


VirtueMart
Alışveriş sepetiniz boş.

MARKALARMutfakların yeni renk ışıltısı, yeni tasarımı Bosch Glass Edition soğutucu

Bosch’un yeni Glass Edition soğutucuları, bombeli kapı tasarımı yerine, cam malzeme kullanılarak, tamamen düz olarak üretilmiş yeni tasarımları ile mutfaklara ayrı bir zarafet katıyor.Tümüyle camla kaplı dış yüzey, adeta bir mücevher gibi parlarken, Bosch Glass Edition soğutucular, darbelere karşı dayanıklılığı, bakımı ve temizliğinin kolay oluşu ile çok ayrıcalıklı.

Kaliteli, güvenilir, yenilikçi, hayatı kolaylaştıran mükemmel performanslı ürünleri ve yaşam için teknolojileri ile doğa dostu bir marka olan Bosch, şimdi de tasarımlarıyla göz kamaştıran yepyeni soğutucularını tüketicilerin beğenisine sunuyor. Bosch’un dondurucu bölümü altta olan yeni Glass Edition Bottom Freezer ve dondurucu bölümü üstte olan Top Freezer soğutucuları KGN57S70NE, KGN57S50NE ve KDN49S70NE gerek tasarımları gerekse çevre dostu oluşuyla mutfaklara yeni standartlar getiriyor.

Bir soğutucu ancak bu kadar estetik olabilirdi
Bosch’da en iyi uygulamalar ne sadece mühendisler ne de tasarımcılar tarafından geliştiriliyor. Bosch’da tasarım, teknoloji, tüketim ve performansın iyileştirilmesi ve devamlı olarak geliştirilmesi, hem mühendisler hem de tasarımcıların el birliği ile gerçekleştiriliyor. Tüketicilerin, ürünü ömründen daha uzun kullanmasını sağlamak için Bosch, üst kalite malzemelerden faydalanıyor. Bosch Glass Edition soğutucular da işte bu yaklaşımın eseri.

Bosch Glass Edition soğutucular, bombeli kapı dizaynı yerine, flat olarak ifade edilen tamamen düz bir dizayna sahip. Malzeme olarak da tamamen cam kullanılan bu soğutucular, fırın ve ocaklarda geçen sene başlayan ve son dönemlerin en gözde akımı olan sert cam ve parlak tasarım trendinin de en yeni temsilcileri. Tümüyle camla kaplı dış yüzey tasarımı, ürüne inanılmaz şık bir hava verirken, mutfaklara da ayrı bir zarafet katıyor.

Göz alıcı cam yüzeylerle, Bosch ürünlerinden beklenebilecek üst kalite bir işçilik sayesinde mutfağa mükemmel uyum sağlayarak dikkat çekmeyi başarıyor. Ayrıca, bu soğutucuların kapı kolları da görünmediğinden, mutfağın bütünsel şıklığı korunuyor. Bosch Glass Edition soğutucular, darbeye karşı dayanıklılığı, bakımı ve temizliğinin kolay oluşuyla da çok ayrıcalıklı.

Siyah ve metalik renginin dayanılmaz asilliği
Dondurucu kısmı alt tarafta bulunan Bosch Glass Edition Bottom Freezer soğutucuların, biri metalik diğeri ise siyah olmak üzere birbirinden şık iki rengi var. Siyah renkli KGN57S50NE modeli, üst kapağının üzerinde bulunan LCD dijital gösterge ile diğerinden ayrılıyor. Kapak üzerindeki LCD dijital gösterge, soğutucu ve dondurucu ısı ayarının kolayca takip edilebilmesini sağlıyor. Dondurucu bölümü üstte olan Bosch Glass Edition Top Freezer’ın ise metalik rengi mevcut.

Hem şık hem çevreci
Evimizde özellikle soğutucu seçerken enerji tüketimine daha fazla dikkat etmemiz gerekir. Çünkü buzdolapları ve dondurucular yıl boyunca çalışır ve tüm ev aletleri arasında en uzun ömürlü olanlarıdır. Özetle, buzdolapları ve soğutucularımız, uzun seneler bizimle beraber yaşar. Bu uzun yolculukta da seçeceğimiz ürünlerin hem aile bütçesini hem de doğamızı korumasına dikkat etmek gerekiyor. İşte Bosch Glass Edition Top Freezer soğutucu yenilikçi tasarımı ile şıklık kavramına başka bir boyut getirirken, A enerji sınıfından yüzde 40 daha tasarruflu (A -%40) oluşuyla çevrenin korunmasına da katkı sağlıyor. Bottom freezerlar ise A enerji sınıfından yüzde 20 (A -%20)  daha tasarruflu

Bosch vitamin koruma bölgesine hoş geldiniz: HydroFresh
Bosch Glass Edition soğutucuların öne çıkan bir diğer özelliği ise meyve ve sebzelerin iki kat daha uzun süre taze kalmasını sağlayan HydroFresh* teknolojisi. Tamamen izole edilmiş Meyve ve Sebzelik bölümünün üzerinde bulunan ayarlanabilir sürgü, nemliliği manüel olarak düzenlemenizi sağlıyor. Sebzeliğin iç yapısı da özel olarak yeniden tasarlanmış ve böylece nem kaybı ortadan kaldırılmış. Bu koordineli teknoloji, mükemmel saklama koşulları sunarak, vitamin ve nem kaybını önlüyor. Buna ek olarak, ekstra-soğuk ChillerSafe çekmecesi de balık ve etin iki kat daha uzun süre taze kalmasına imkan tanıyor. Özel sistemi sayesinde ısı dalgalanmalarını minimize ederek soğutucu içerisindeki sıcaklık değerinden bağımsız olarak yaklaşık 0 derecelik stabil bir ısı ayarı  sunarak daha uzun süre tazelik sağlıyor.

Soğutucunuzun içindeki LED dünyası içinizi aydınlatsın
Paralel sıralı LED ışıkları, size tamamen yeni bir ışıklandırma konsepti sunuyor. Bosch’da, LED ışıklar, alandan tasarruf sağlamak için yan duvara ankastre olarak yerleştiriliyor. Böylece, dolaylı olarak arkaya yansıyarak, gözü kamaştırmayacak şekilde buzdolabının içini aydınlatıyor. Bu nedenle buzdolabı aydınlatma konsepti sadece şık değil, aynı zamanda pratik de. Bu LED’lerin bir diğer avantajı da buzdolabının ömrü boyunca çalışmaları ve konvansiyonel buzdolabı lambalarından daha az enerji tüketmeleri. Hem şık hem pratik hem çevreci...

* HydroFresh’i olmayan bir NoFrost ürünüyle karşılaştırıldığında